Apie mus

. . Vilnius Moto House, o dar paprasčiau VMH visai šviežias vardas Lietuvos moto judėjime, tačiau po juo yra sukaupta, nepabijosime pasakyti, didelė patirtis. Jau daugiau kaip 15 metų mes sukame, taisome, ardome, viriname, dažome, vežame, pjaustome, kalame, renkame, parduodame, būna, kad ir sulaužome, tekiname, lankstome arba tiesiog darome, mylime ir gerbiame MOTOCIKLUS.
. . Šiek tiek istorijos. Viskas rimtai prasidėjo 1999 metais. Visiško atsitiktinumo dėka susitiko du žmonės. To kaltininkas Algis, jis juos ir suvedė. Laurynas ir Darius, pirmas buvo jaunas ir ambicingas, o kitas studentas , tačiau ir vienam ir kitam tuo metu gyvenimas sukosi aplink motociklus. Studento buvo tiesiai šviesiai paklausta ar norėtum dirbti motociklų servise. Čia viskas ir prasidėjo. Tuo metu mes buvome vieni iš nedaugelio, kurie pradėjo remontuoti, perdarinėti ir gabenti iš užsienio motociklus. Pradžioje užteko viskam ir dviejų žmonių. Vėliau viskas augo, plėtėsi, persikėlėm į kitas patalpas, daugėjo darbo todėl buvo nuspręsta priimti dar vieną motošaltkalvį . Beja ir iki šių dienų yra problema surasti žmogų kuris galėtų remontuoti motociklus. Lietuvoje nė viena mokslo įstaiga neruošia kvalifikuotų motošaltkalvių . Todėl visus meistrus tenka išsiūgdyti patiems motociklų servisams.
. . Gana ilgą laiką kolektyve pasikeisdami dirbo trys žmonės. 2004 metais persikėlus į naujai įrengtas, erdves , dažais kvepiančias patalpas buvome “priversti” didinti ir dirbančių žmonių skaičių iki keturių. Didinome apsisukimus , o su jais daugėjo ir klientų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš aplinkinių kaimyninių šalių. Kadangi tai buvo ekonomikos klestėjimo metas, tai vos ne kiekvienas šviežiai iškeptas verslininkas privalėjo įsigyti motociklą. Vien tik remontuoti motociklus nebuvo labai įdomus užsiėmimas todėl vieną kitą atsivežtą “donorą” iš užjūrio pradėjome perdarynėti. Taip gimė ne vienas geras “custombike” projektas, kuris patiko ne tik mums, bet ir mūsų klientams. Taip buvo atrasta dar viena sritis kur mums gerai sekėsi.
. .Yra sakoma, kad tobulumui ribų nėra, taip ir mes su kiekviena diena kopėme į kalną. 2005 metai iš JAV parsigabenus vieną kitą keturratį prasidėjo jų era. Tai buvo kažkas naujo ir neįprasta. Žmonės suprato, kad tai gana praktiška, be galo universali transporto priemonė. Keturračiai populiarėjo žaibišku greičiu. Kolektyvas dar padidėjo. 2009 metais “ekonominės krizės” metu susidūrus su detalių dabar jau ne tik motociklams, bet ir keturračiams, tiekimo problema, nusprendėme tuo užsiimti patys. Buvo užmegztos pažintys ir pasirašytos sutartys su vienais didžiausiais Lenkijos moto detalių tiekėjais Olekmotocykle. Tais pačiais metais buvo suburta keturračių 4×4 “Brasta team” komanda, kuri pradėjo dalyvauti įvairiose varžybose. Metų gale patys suorganizavome, vėliau tapusias vienomis populiariausių Lietuvoje keturračių 4×4 bekelės varžybomis, “Brasta”. Sekančiais metais pasirašėme ne vieną reikšmingą bendradarbiavimo sutartį su tokiomis firmomis kaip Duell.fi , Motorcyclestorehouse.nl , Kuryakyn.com .
. . 2014m. atverstas dar vienas mūsų puslapis VMH.lt Juo mes norime iš naujo pristatyti save kaip vieną didžiausių Lietuvoje motociklų, keturračių, sniego motociklų servisu, detalių tiekėju bei dėvėtų motociklų pardavėju.

. . Mes judame su jumis !