Vieną kartą …

2014-06-19 - Publikuota rubrikoje Naujienos

jpg VMH

Vilnius Moto House, o dar paprasčiau VMH visai šviežias vardas Lietuvos moto judėjime, tačiau po juo yra sukaupta milžiniška patirtis. Jau daugiau kaip 15 metų mes sukame, taisome, ardome, viriname, dažome, vežame, pjaustome, kalame, renkame, parduodame (būna, kad ir sulaužome), tekiname, lankstome arba tiesiog darome, mylime ir gerbiame MOTOCIKLUS.
Šiek tiek istorijos. Viskas rimtai prasidėjo 1999 metais. Visiško atsitiktinumo dėka susitiko du žmonės. To kaltininkas Algis, jis juos ir suvedė. Laurynas ir Darius. Pirmas buvo jaunas ir ambicingas, o kitas – studentas , tačiau ir vienam ir kitam tuo metu gyvenimas sukosi aplink motociklus. Studento buvo tiesiai šviesiai paklausta ar norėtum dirbti motociklų servise. Čia viskas ir prasidėjo. Tuo metu mes buvome vieni iš nedaugelio, kurie pradėjo remontuoti, perdarinėti ir gabenti motociklus iš užsienio. Pradžioje viskam užteko ir dviejų žmonių. Vėliau viskas augo, plėtėsi. Persikėlėme į kitas patalpas, darbo daugėjo – todėl buvo nuspręsta priimti dar vieną motošaltkalvį . Beje ir iki šių dienų yra problema surasti žmogų kuris galėtų remontuoti motociklus. Lietuvoje nė viena mokslo įstaiga neruošia kvalifikuotų motošaltkalvių. Todėl visus meistrus tenka išsiugdyti patiems.
Gana ilgą laiką kolektyve pasikeisdami dirbo trys žmonės. 2004 metais, persikėlus į naujai įrengtas, erdvias, dažais kvepiančias patalpas buvome “priversti” didinti dirbančių žmonių skaičių iki keturių. Didinome apsisukimus , o su jais daugėjo ir klientų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš aplinkinių kaimyninių šalių. Kadangi tai buvo ekonomikos klestėjimo metas, tai vos ne kiekvienas šviežiai iškeptas verslininkas privalėjo įsigyti motociklą. Vien tik remontuoti motociklus nebuvo labai įdomus užsiėmimas, todėl vieną kitą iš užjūrio atsivežtą “donorą” pradėjome perdarinėti. Taip gimė ne vienas geras “custombike” projektas, kuris patiko ne tik mums, bet ir mūsų klientams. Taip buvo atrasta dar viena sritis kuri mums gerai sekėsi.
Yra sakoma, kad tobulumui ribų nėra, taip ir mes su kiekviena diena kopėme į kalną. 2005 metai iš JAV parsigabenus vieną kitą keturratį prasidėjo jų era. Tai buvo kažkas naujo ir neįprasto. Žmonės suprato, kad tai gana praktiška, be galo universali transporto priemonė. Keturračiai populiarėjo žaibišku greičiu. Kolektyvas dar padidėjo. 2009 metais “ekonominės krizės” metu, susidūrus su detalių dabar jau ne tik motociklams, bet ir keturračiams, tiekimo problema, nusprendėme tuo užsiimti patys. Buvo užmegztos pažintys ir pasirašyta sutartis su vienu didžiausių Lenkijos moto detalių tiekėju Olekmotocykle. Tais pačiais metais buvo suburta keturračių 4×4 “Brasta team” komanda, kuri pradėjo dalyvauti įvairiose varžybose. Metų gale patys suorganizavome, vėliau tapusias vienomis populiariausių Lietuvoje keturračių 4×4 bekelės varžybas – “Brasta”. Sekančiais metais pasirašėme ne vieną reikšmingą bendradarbiavimo sutartį su tokiomis firmomis kaip Duell.fi Motorcyclestorehouse.nl, Kuryakyn.com .
2014m. atverstas dar vienas mūsų puslapis VMH.lt Juo mes norime iš naujo pristatyti save kaip vieną iš didžiausių Lietuvoje motociklų, keturračių, sniego motociklų servisų, detalių tiekėjų bei dėvėtų motociklų pardavėjų. Mes judame su jumis !